Новини
Компанія IQusion IT, член Асоціації “IT Ukraine”, стала учасником презентації проекту “E-Health”

16 липня 2018 р. компанія IQusion IT, яка являється одним із членів Асоціації “IT Ukraine”,  стала учасником презентації проекту “E-Health”, над яким працюють фахівці ДП “Електронне здоров’я” та провідних ІТ-компаній України.

Реформа медицини – одна за найбільш необхідних для добробуту громадян України. Звичайно, що в епоху цифрових технологій така реформа неможлива без ІТ-складової, яка б спростила процес зберігання та обробки медичних даних пацієнтів та лікарів.

За словами Дениса Мацуя, СЕО ДП “Електронне здоров’я”, проект “E-Health” має на меті створення надійної національної екосистеми для підтримки ініціатив медичної реформи, що дозволило б запровадити нову модель фінансування медичних закладів та надавати пацієнтам високоякісні медичні послуги.

Впровадження такої системи дозволить:

  • Поступово позбавитись паперового документообігу;
  • Зменшити адміністративне навантаження на лікарів;
  • Зберігати повну медичну інформацію пацієнтів в рамках однієї системи;
  • Створити нові можливості для бізнесу в медичній сфері;
  • Систематизувати інформацію про лікарів, медичні заклади, їх ефективність та кваліфікацію;
  • Залишати пацієнтам свої відгуки та рекомендації щодо лікарів та медичних закладів.

Україна не перша країна, що веде розробку національної електронної медичної системи. Схожі проекти були успішно реалізовані в Естонії, Сінгапурі та Великобританії. Наявність аналогів в інших країнах дозволяє розробникам “E-Health” аналізувати їхні сильні та слабкі сторони задля створення такої системи, яка б відповідала національним особливостям та вимогам України. У ході обговорення презентацій проекту “E-Health” учасниками події були порушені актуальні питання щодо організаційної та технічної частини проекту.

Компанія IQusion IT реалізує проект з розробки прикладного програмного забезпечення сучасної медичної інформаційної системи для медичних закладів України.