Новини
Компанії IQusion та inBase взяли участь у семінарі з місцевого самоврядування

В умовах активного впровадження реформи децентралізації найважливішим завданням української влади та партнерських організацій є усвідомлення керівниками об’єднаних громад важливості використання отриманих ОТГ ресурсів для сталого розвитку та підвищення компетенцій місцевих управлінців.

3 травня представники компанії IQusion та inBase, запрошені на семінар Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування,  висвітлювали для об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Дніпропетровщини питання, щодо сучасного підходу до обліку, контролю та аналізу у місцевих радах ОТГ та як ефективно налагодити внутрішній та зовнішній документообіг в органах місцевого самоврядування.

Було презентовано можливості програмного комплексу для місцевих рад (Погосподарський облік, Місцеві податки з нерухомості, Реєстр територіальної громади).

Процес об’єднання громад триває, і важливим етапом є навчання тих, хто прийшов до влади в ОТГ, користуватися отриманими фондами і можливостями і на їх базі створювати нову якість життя українців.