Новини
Міжрегіональний бізнес-орієнтований інноваційний форум “Відкрий Полтавщину”

Нещодавно відбувся міжрегіональний бізнес-орієнтований інноваційний форум “Відкрий Полтавщину”. 

Форум проводиться з метою розкриття інвестиційного потенціалу Полтавської області для вітчизняних (іноземних) інвесторів, торгово-промислових палат шляхом налагодження прямої комунікації між суб’єктами господарювання, представниками громадського суспільства, органами державної влади та місцевого самоврядування.

Компанія IQusion IT стала активним учасником форуму та розкрила важливі питання про надання послуг у сфері інформаційних технологій, що включає консалтинг по побудові “з нуля” або вдосконаленню IT-інфраструктури замовника, поставку необхідних апаратних і програмних платформ, прикладного програмного забезпечення інформаційних систем, їх впровадження, навчання фахівців замовника роботі з ними, подальший супровід та обслуговування.

Наша компанія впевнена, що спільними зусиллями можна буде створити та реалізувати будь-який інноваційний продукт. Така співпраця стане корисною та результативною, сприятиме регіональному розвитку області, розвитку окремих її територій, громад, стимулювання міжнародної співпраці у рамках реалізації спільних проектів.