Новини
IQusion отримала оновлений сертифікат ISO 9001:2015

Компанія IQusion отримала оновлений сертифікат якості міжнародного стандарту ISO 9001:2015 в сфері діяльності «Розробка, постачання, інтеграція, впровадження та супровід корпоративних інформаційних систем, програмних продуктів, а також послуги у сфері інформатизації та захисту інформації».

Вимоги цього стандарту направлені на забезпечення довіри до продукції та послуг, що їх постачає компанія, і, таким чином, на підвищення задоволеності наших замовників щодо виконання їх вимог, а також діючих нормативно-законодавчих вимог. Для забезпечення відповідності Системи менеджмента якості (СМЯ) вимогам цього стандарту, ми провели ревізію процесів, впровадили процедури планування та виконання дій щодо управління ризиками і можливостями. Управління ризиками та розгляд потенційних можливостей  становить основу для підвищення результативності СМЯ, досягнення кращих результатів і запобігання негативним впливам.

Керівництво компанії  разом зі співробітниками направляє спільні зусилля на постійне підвищення рівня зрілості й вдосконалення всіх процесів, охоплюваних СМЯ. Основна мета – досягнення лідируючих позицій на ринку ІТ  у державному секторі, підтримка високої довіри замовників та досягнення запланованих результатів.