Презентація програмного комплексу LoGo на Форумі місцевого самоврядування

5 грудня 2018 компанія IQusion IT прийняла участь у Форумі місцевого самоврядування (III форум об’єднаних громад), де представила свій програмний комплекс LoGo, розкривши одну з тем: «Комплексний просторовий розвиток та ІТ-рішення».

Метою Форуму було обговорення результатів реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, прийнятої в 2014 році. Представники уряду та парламенту поділились досягнутими за 4 роки результатами. 

У Форумі прийняли участь перші особи України: Петро Порошенко – Президент України; Володимир Гройсман – Прем’єр-міністр України; Геннадій Зубко – Віце-прем’єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ; Оксана Маркарова – Міністр фінансів України та інші.

Програмний комплекс LoGo (Local Governance) надає нові можливості органам місцевого самоврядування ефективно впроваджувати IT-технології в своїй діяльності.

Він дозволяє суттєво збільшити надходження до місцевого бюджету, забезпечує швидку та прозору роботу місцевої ради, спрощує та автоматизує надання адміністративних послуг.

Комплекс включає наступні програмні продукти:

  • «Місцеві податки з нерухомості»;
  • «Місцевий облік об’єктів погосподарського обліку»;
  • «Реєстр територіальної громади».

                        

Ми об’єднали в команді професійних програмістів та фахівців з управління процесами, ресурсами та ризиками. 
 

© 2008-2018 IQusion
03142, м. Київ, вул. В. Стуса, б. 35-37

Intecracy Group

Компанія IQusion входить до консорціуму Intecracy Group — великого об’єднання IT-компаній на ринку Східної Європи. Завдяки цьому ми здатні реалізовувати проекти будь-якої складності.

Клієнти

Серед постійних клієнтів компанії IQusion — міністерства та відомства України, державні підприємства, провідні банки та страхові компанії, а також великі промислові підприємства.