Веселих свят!

Веселих свят!

Веселих свят!

Опубліковано IQusion Середа, 26 грудня 2018 р.

Презентація програмного комплексу LoGo на Форумі місцевого самоврядування

5 грудня 2018 компанія IQusion IT прийняла участь у Форумі місцевого самоврядування (III форум об’єднаних громад), де представила свій програмний комплекс LoGo, розкривши одну з тем: «Комплексний просторовий розвиток та ІТ-рішення».

Метою Форуму було обговорення результатів реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, прийнятої в 2014 році. Представники уряду та парламенту поділились досягнутими за 4 роки результатами. 

У Форумі прийняли участь перші особи України: Петро Порошенко – Президент України; Володимир Гройсман – Прем’єр-міністр України; Геннадій Зубко – Віце-прем’єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ; Оксана Маркарова – Міністр фінансів України та інші.

Програмний комплекс LoGo (Local Governance) надає нові можливості органам місцевого самоврядування ефективно впроваджувати IT-технології в своїй діяльності.

Він дозволяє суттєво збільшити надходження до місцевого бюджету, забезпечує швидку та прозору роботу місцевої ради, спрощує та автоматизує надання адміністративних послуг.

Комплекс включає наступні програмні продукти:

  • «Місцеві податки з нерухомості»;
  • «Місцевий облік об’єктів погосподарського обліку»;
  • «Реєстр територіальної громади».

                        

Тридцять переможців всеукраїнського освітнього проекту «Програміст 2018» відвідали Японію.

В жовтні тридцять переможців всеукраїнського освітнього проекту «Програміст 2018» відвідали Японію.

З 820 конкурсантів, які брали участь в проекті, тридцять завоювали право відвідати міжнародну виставку інформаційних технологій «Ceatec Japan 2018» і ознайомитися з останніми світовими тенденціями і досягненнями в IT-сфері.

Одним з тридцяти переможців проекту «Програміст 2018» став наш співробітник – Євген Туляков.

Пишаємося та бажаємо нових перемог!


      

Впровадження нової системи електронного документообігу в Українському державному центрі радіочастот

Компанія Iqusion ІТ впроваджує нову систему електронного документообігу (СЕД) в Українському державному центрі радіочастот (УДЦР). СЕД базується на відомій програмній платформі Megapolis.DocNet, що призначена для ефективної підтримки процесів документообігу.

Про це прес-службі повідомив директор департаменту ІТ УДЦР Андрій Кузміч.

Він відзначив, що для забезпечення обміну електронними документами з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, організаціями, установами, підприємствами незалежно від форми власності, передбачається підключення СЕД УДЦР до загальної системи електронної взаємодії органів виконавчої влади України.

«Впровадження нової електронної системи документообігу значно підвищить ефективність роботи підприємства, рівень інформаційної взаємодії між підрозділами УДЦР та з органами виконавчої влади України. Крім того, це дозволить спростити процедури надання послуг підприємства в електронному вигляді», – наголосив Андрій Кузміч.

Компанія IQusion IT, член Асоціації “IT Ukraine”, стала учасником презентації проекту “E-Health”

16 липня 2018 р. компанія IQusion IT, яка являється одним із членів Асоціації “IT Ukraine”,  стала учасником презентації проекту “E-Health”, над яким працюють фахівці ДП “Електронне здоров’я” та провідних ІТ-компаній України.

Реформа медицини – одна за найбільш необхідних для добробуту громадян України. Звичайно, що в епоху цифрових технологій така реформа неможлива без ІТ-складової, яка б спростила процес зберігання та обробки медичних даних пацієнтів та лікарів.

За словами Дениса Мацуя, СЕО ДП “Електронне здоров’я”, проект “E-Health” має на меті створення надійної національної екосистеми для підтримки ініціатив медичної реформи, що дозволило б запровадити нову модель фінансування медичних закладів та надавати пацієнтам високоякісні медичні послуги.

Впровадження такої системи дозволить:

  • Поступово позбавитись паперового документообігу;
  • Зменшити адміністративне навантаження на лікарів;
  • Зберігати повну медичну інформацію пацієнтів в рамках однієї системи;
  • Створити нові можливості для бізнесу в медичній сфері;
  • Систематизувати інформацію про лікарів, медичні заклади, їх ефективність та кваліфікацію;
  • Залишати пацієнтам свої відгуки та рекомендації щодо лікарів та медичних закладів.

Україна не перша країна, що веде розробку національної електронної медичної системи. Схожі проекти були успішно реалізовані в Естонії, Сінгапурі та Великобританії. Наявність аналогів в інших країнах дозволяє розробникам “E-Health” аналізувати їхні сильні та слабкі сторони задля створення такої системи, яка б відповідала національним особливостям та вимогам України. У ході обговорення презентацій проекту “E-Health” учасниками події були порушені актуальні питання щодо організаційної та технічної частини проекту.

Компанія IQusion IT реалізує проект з розробки прикладного програмного забезпечення сучасної медичної інформаційної системи для медичних закладів України.

IQusion — партнер заходу «Український оборонний Хакатон», який проводить Генштаб ЗСУ

23-27 липня 2018 року в Києві (Інноваційний парк UnitCity) відбуватиметься захід «Український оборонний Хакатон», організатором якого є Генштаб Збройних Сил України. Він спрямований на покращення взаємодії між силовими структурами в контексті розробки програмних продуктів для вирішення актуальних питань оборонно-безпекової сфери.

Компанія IQusion з великим задоволенням відгукнулась на пропозицію військових та стала партнером цього важливого для української армії заходу.

Як коментує подію заступник начальника ГШ ЗСУ Родіон ТИМОШЕНКО, «оборонна й безпекова сфера потребують інноваційних рішень, нестандартних підходів та ідей у сенсі автоматизації, міжвідомчої комунікації, моделювання ситуацій, зокрема кризових, та формування кейсів із готовими оперативними відповідями на загрози чи ризики. На таких майданчиках відбувається своєрідний аудит національних спроможностей й усього сектору (збройних сил, цивільної оборони, поліції тощо) щодо здатності швидко та ефективно знаходити програмні рішення для конкретних завдань чи ситуацій, а також для системи управління на різних її рівнях.

Хакатон може стати прологом формування активної спільноти однодумців, здатної до тривалої та масштабної творчості, генеруючи реальні зміни. А також інструментом персонального і професійного розвитку учасників, які звикають мислити за категоріями «проблема-спосіб вирішення», а не «запитання-відповідь».

На думку пана ТИМОШЕНКО, співробітництво України з НАТО в ІТ-секторі має посприяти створенню ефективних і унікальних автоматизованих систем управління, проте сумісних із такими самими натівськими системами. І для цього нам потрібні фахівці, яких треба залучати і мотивувати.

Найбільш нагальним завданням сьогодні для ІТ-фахівців є створення єдиної інтегрованої системи управління та розвідки. Адже вкрай важливо, щоб залучені до ООС підрозділи різних відомств розуміли один одного та ефективно взаємодіяли. Від цього залежить як наша упевнена безпека на довгі роки, так і виконання завдань із відбиття ворожої агресії й відновлення українського суверенітету над усіма загарбаними Московією теренами.

Ймовірно, що в разі вдалого проведення форуму, до якого залучені фахівці НАТО, повноформатний «натівський» Хакатон, за участі провідних гравців Альянсу, відбудеться саме в Україні.

Продовжити читання “IQusion — партнер заходу «Український оборонний Хакатон», який проводить Генштаб ЗСУ”

Міжрегіональний бізнес-орієнтований інноваційний форум “Відкрий Полтавщину”

Нещодавно відбувся міжрегіональний бізнес-орієнтований інноваційний форум “Відкрий Полтавщину”. 

Форум проводиться з метою розкриття інвестиційного потенціалу Полтавської області для вітчизняних (іноземних) інвесторів, торгово-промислових палат шляхом налагодження прямої комунікації між суб’єктами господарювання, представниками громадського суспільства, органами державної влади та місцевого самоврядування.

Компанія IQusion IT стала активним учасником форуму та розкрила важливі питання про надання послуг у сфері інформаційних технологій, що включає консалтинг по побудові “з нуля” або вдосконаленню IT-інфраструктури замовника, поставку необхідних апаратних і програмних платформ, прикладного програмного забезпечення інформаційних систем, їх впровадження, навчання фахівців замовника роботі з ними, подальший супровід та обслуговування.

Наша компанія впевнена, що спільними зусиллями можна буде створити та реалізувати будь-який інноваційний продукт. Така співпраця стане корисною та результативною, сприятиме регіональному розвитку області, розвитку окремих її територій, громад, стимулювання міжнародної співпраці у рамках реалізації спільних проектів.

Компанії IQusion та inBase взяли участь у семінарі з місцевого самоврядування

В умовах активного впровадження реформи децентралізації найважливішим завданням української влади та партнерських організацій є усвідомлення керівниками об’єднаних громад важливості використання отриманих ОТГ ресурсів для сталого розвитку та підвищення компетенцій місцевих управлінців.

3 травня представники компанії IQusion та inBase, запрошені на семінар Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування,  висвітлювали для об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Дніпропетровщини питання, щодо сучасного підходу до обліку, контролю та аналізу у місцевих радах ОТГ та як ефективно налагодити внутрішній та зовнішній документообіг в органах місцевого самоврядування.

Було презентовано можливості програмного комплексу для місцевих рад (Погосподарський облік, Місцеві податки з нерухомості, Реєстр територіальної громади).

Процес об’єднання громад триває, і важливим етапом є навчання тих, хто прийшов до влади в ОТГ, користуватися отриманими фондами і можливостями і на їх базі створювати нову якість життя українців.

IQusion отримала оновлений сертифікат ISO 9001:2015

Компанія IQusion отримала оновлений сертифікат якості міжнародного стандарту ISO 9001:2015 в сфері діяльності «Розробка, постачання, інтеграція, впровадження та супровід корпоративних інформаційних систем, програмних продуктів, а також послуги у сфері інформатизації та захисту інформації».

Вимоги цього стандарту направлені на забезпечення довіри до продукції та послуг, що їх постачає компанія, і, таким чином, на підвищення задоволеності наших замовників щодо виконання їх вимог, а також діючих нормативно-законодавчих вимог. Для забезпечення відповідності Системи менеджмента якості (СМЯ) вимогам цього стандарту, ми провели ревізію процесів, впровадили процедури планування та виконання дій щодо управління ризиками і можливостями. Управління ризиками та розгляд потенційних можливостей  становить основу для підвищення результативності СМЯ, досягнення кращих результатів і запобігання негативним впливам.

Керівництво компанії  разом зі співробітниками направляє спільні зусилля на постійне підвищення рівня зрілості й вдосконалення всіх процесів, охоплюваних СМЯ. Основна мета – досягнення лідируючих позицій на ринку ІТ  у державному секторі, підтримка високої довіри замовників та досягнення запланованих результатів.