В Києві проходить Національний оборонний Хакатон за участі експертів НАТО та сприяння Айкюжн ІТ

Днями в Києві розпочався другий національний Хакатон з питань галузі безпеки та оборони України: військові ІТ-спеціалісти демонструють свої знаннята вміння з розроблення інноваційних архітектурних і програмних рішень. Всього у заході беруть участь 60 фахівців, а оцінюють їх вміння 15 експертів НАТО та військових з країн Альянсу.

Другий національний оборонний Хакатон розпочався 27 травня і триватиме до 31 травня 2019 р. Проходить захід  у форматі змагань TIDE Hackathon (Transportation Information for Decision Enhancement). Такі змагання є звичними для військових НАТО з метою підвищення злагодженості роботи різних підрозділів Альянсу. Для України цьогорічний захід є вже другим; минулого року експерти НАТО відзначили високий рівень вмінь українських військових ІТ-спеціалістів, зокрема представників ДПСУ, НГУ та Інституту спецзв’язку.

Організовують Національний оборонний Хакатон Генеральний штаб ЗСУ, Центр стратегічних комунікацій StratComUkraine за підтримки Управління розвитку автоматизації Збройних Сил України, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів України та штаб-квартири НАТО. Підтримку організації заходу надають Командування ОЗС НАТО з трансформації та АгенціїНАТО зі зв’язку та інформації.

В рамках другого національного оборонного Хакатону відбувся Круглий стіл за участю військових України та НАТО з метою обговорення напрямків посилення обороноздатності країни. В ході дискусії використовувалася експертиза вітчизняного ІТ-сектору та досвід НАТО в контексті роботи Трастового фонду Альянсу. Пріоритетними шляхами розвитку обороноздатності країни в ІТ-напрямку, які плануються на обговорення, є перспективи роботи з великими масивами даних, питання системи обміну кіберінцендентами, передача інформації з різними грифами секретності для вирішення питань обороноздатності України.

Компанія «Айкюжн ІТ» є одною з генеральних партнерів цьогорічного оборонного Хакатону. «Айкюжн ІТ» розробник програмного забезпечення та інтегратор інформаційно-аналітичних систем, зокрема і в оборонній галузі.

Місце проведення: Інноваційний парк Unit City, вул. Дорогожицька, 3

Дата: 27–31 травня 2019 р.

Сайт заходу: defencehackathon.in.ua

Ми об’єднали в команді професійних програмістів та фахівців з управління процесами, ресурсами та ризиками. 
 

© 2008-2018 IQusion
03142, м. Київ, вул. В. Стуса, б. 35-37

Intecracy Group

Компанія IQusion входить до консорціуму Intecracy Group — великого об’єднання IT-компаній на ринку Східної Європи. Завдяки цьому ми здатні реалізовувати проекти будь-якої складності.

Клієнти

Серед постійних клієнтів компанії IQusion — міністерства та відомства України, державні підприємства, провідні банки та страхові компанії, а також великі промислові підприємства.