Співпраця заради розвитку електронного урядування

Впровадження електронного урядування сьогодні є одним з найактуальніших питань в нашій державі. Розвиток е-врядування потребує залучення великої кількості новітніх комп’ютерних програм, що дають змогу кожному державному органу отримувати, зберігати, обробляти та аналізувати необхідний обсяг інформації.

Компанія IQusion IT, лідер в галузі автоматизації діяльності державних установ, активно підтримує розвиток е-демократії, е-сервісів та е-урядування в цілому. З метою бути якнайближче до вирішення поточних проблем місцевої влади, минулого місяця ми підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці та взаємодії з асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст».

Тепер разом з Асоціацією вирішуватимемо завдання, направлені на задоволення потреб органів місцевого самоврядування, з використанням новітніх технологій задля розвитку електронного урядування. Серед таких завдань зокрема:

  • створення та підтримання е-інструментів управління, зокрема для міст-членів Асоціації;
  • підвищення обізнаності в електронних сервісах, можливостях електронного урядування;
  • співпраця з будь-якими іншими асоціаціями і міжнародними фондами з метою реалізації проектів з е-урядування та е-демократії;
  • спільна участь у науково-практичних конференціях, форумах та семінарах;
  • та багато інших.

Змінюємо країну на краще разом! Працюємо для вас!

 Для довідки:

Місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст» є добровільним неприбутковим об’єднанням органів місцевого самоврядування, які використовують інтерактивну платформу «Відкрите місто». Місія Асоціації – задовольнити потреби органів самоврядування у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, обміні досвідом з українськими та закордонними партнерами у сфері розвитку електронного врядування та електронної демократії. https://avm.org.ua/

Ми об’єднали в команді професійних програмістів та фахівців з управління процесами, ресурсами та ризиками. 
 

© 2008-2018 IQusion
03142, м. Київ, вул. В. Стуса, б. 35-37

Intecracy Group

Компанія IQusion входить до консорціуму Intecracy Group — великого об’єднання IT-компаній на ринку Східної Європи. Завдяки цьому ми здатні реалізовувати проекти будь-якої складності.

Клієнти

Серед постійних клієнтів компанії IQusion — міністерства та відомства України, державні підприємства, провідні банки та страхові компанії, а також великі промислові підприємства.