ПРО НАС

Компанія IQusion надає послуги з інформатизації на IT-ринку України. Нам вдалося зібрати не тільки професійних програмістів, але й фахівців, що мають навички управління процесами, ресурсами, ризиками.

Професійна команда досвідчених, висококваліфікованих фахівців здатна вирішувати найскладніші завдання, що вимагають нестандартних підходів і компетентності, – від консалтингу до автоматизації бізнес-процесів.

Нашими партнерами є великі і потужні IT-компанії світового рівня. Досвід роботи компанії IQusion — більше тисячі реалізованих проектів у 150 галузях бізнесу.

Компанія IQusion входить в консорціум Intecracy Group — великого об’єднання IT-компаній на ринку Східної Європи. Завдяки цьому ми здатні реалізовувати проекти будь-якого рівня складності.

Ми надаємо повний комплекс послуг у сфері інформаційних технологій, що включає консалтинг по побудові “з нуля” або вдосконаленню IT-інфраструктури замовника, поставку необхідних апаратних і програмних платформ, їх впровадження, навчання фахівців замовника роботі з ними, подальший супровід та обслуговування.

Серед постійних клієнтів — міністерства і відомства України, провідні банки, промислові організації тощо.
У нашій команді — управлінці із МВА, кандидати технічних наук, сертифіковані фахівці з управління проектами UPMA, магістри державного управління.

Місія

  • IQusion – IT-компанія, лідер в галузі автоматизації державних установ. Ми несемо відповідальність за якість наших продуктів і рішень та користь від них.
  • Ми – високопрофесійна клієнтоорієнтована компанія.
  • Задовольняючи потреби клієнта, використовуючи кращі ринкові продукти і рішення, в співпраці з фахівцями клієнта, ми створюємо високоякісну, надійну, здатну постійно розвиватися і нарощуватися IT-інфраструктуру для забезпечення найбільш ефективної діяльності клієнта.
  • Ми безперервно розвиваємо власні програмні продукти і рішення, реалізовуючи ефективніші  ділові процеси для досягнення нашими клієнтами істотного поліпшення ключових показників результативності роботи: витрати, якість, оперативність і високий рівень обслуговування ними своїх клієнтів.
  • Впроваджуючи разом із замовниками наші продукти і рішення, ми постійно розвиваємо сферу послуг для клієнтів наших замовників (громадян, суб’єктів бізнесу).

Бачення

Завдання Дирекції Компанії – постійне відстеження умов ринку, що змінюються, і забезпечення зростаючих вимог до нашої продукції та спеціалізованих рішень. Якість вважається основним елементом, властивим усім процесам, які виконуються у рамках Компанії. Тільки при розумінні якості як основного елементу в діяльності Компанії ми можемо пропонувати ринку конкурентоздатну і якісну продукцію.

У нас зразкова техніка підготовки документів повного проектного циклу.

За допомогою програмних продуктів, створених в Компанії, а також продуктів наших партнерів ми покриваємо існуючі і формуємо нові потреби клієнтів наших замовників, створюючи галузеві рішення і нові продукти Компанії.