Проекти IQusion

Єдине соціальне середовище зайнятості

ЗАМОВНИК:

Державна служба зайнятості

Галузь:

Соціальна політика України

Сектор:

Посередництво на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи

Рік:

2017

Загальний опис

Державна служба зайнятості (далі – ДСЗ) – централізована система державних установ, головним завданням якої є підтримка безробітних та сприяння пошуку підходящої роботи, а для роботодавців – надання послуг з добору працівників. «Єдине соціальне середовище зайнятості» – веб-сайт, що пропонує знайти або надати роботу громадянам, оприлюднює інформацію щодо роботи ДСЗ та підвищує інформованість суспільства про ситуацію на ринку праці України.

Поставлене завдання

ДСЗ поставила перед собою за мету надавати ще більш якісну адресну допомогу громадянам та створити комфортні умови як для розвитку компаній, так і для реалізації безробітним свого потенціалу. Крім цього, частина веб-сайту повинна надавати можливості пошуку вакансій, резюме, проходження опитувань тощо незалежно від стану авторизації на веб-сайті.

З метою організації єдиного інформаційного простору в частині професійної орієнтації осіб необхідно було забезпечити інтеграцію електронного кабінету користувача з вже існуючою Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри.

Адміністратори повинні забезпечувати наповнення сайту корисною інформацією для відвідувачів всіх категорій, а також  портал повинен містити контактну інформацію центрів зайнятості.

Рішення

Спеціалісти «АйкюжнІТ» підійшли до поставленого завдання надзвичайно ретельно та, попередньо дослідивши питання в галузі пошуку і надання роботи, реалізували ефективний веб-портал з надання соціальних послуг у сфері зайнятості.

Гнучка система керування контентом (CMS/CMF) веб-порталу, дозволяє адміністраторам знаходити, управляти і структурувати зміст, незалежно від його розміру та формату.

Забезпечена інтеграція з централізованою базою даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи служби зайнятості України, що створює можливість здійснювати пошук роботи або працівників за необхідними критеріями за найбільш повною та актуальною офіційною базою даних ринку праці України.

У межах Єдиного соціального середовища зайнятості працюють:

  • Електронний кабінет користувача (шукача роботи або безробітної особи),  за допомогою якого  надається можливість розташувати та керувати своїми резюме на веб-сайті без відвідання центру зайнятості, отримувати інформацію щодо наданих послуг за посередництвом державної служби зайнятості (за умови відповідної реєстрації). Зокрема, в результаті конструктивної взаємодії фахівців «Айкюжн ІТ» з розробниками Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри надано можливість ініціювати проходження он-лайн тесту на Платформі з Електронного кабінету, та зафіксувати у Кабінеті результат проходження тесту для консолідації всіх професійних даних по особі.
  • Електронний кабінет роботодавця де забезпечено можливість подачі звітності з накладанням ЕЦП, безкоштовно розміщати на веб-сайті вакансії та багато іншого. 

Візуалізація показників діяльності служби реалізована у вигляді температурної мапи у розрізі областей, що дозволяє легко, швидко та зручно відображати статистичні дані.

Для кожного регіону функціонує персональна сторінка веб-порталу, зі збереженням всієї функціональності порталу та кабінетів.

Кінцевий результат

Протягом 2018-го року розроблений сучасний сайт запрацював з новою силою, та в Єдиній централізованій базі даних кількість вакансій зросла на 10% (до 1,1 млн одиниць), що в свою чергу знизило показник рівня безробіття та сприяло оперативному працевлаштуванню шукачів роботи. Упродовж минулого року забезпечено роботою 826 тис.осіб, що майже на 6% більше обсягів минулого року. Окрім цих показників, в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату), Валерій Ярошенко наголосив на тому, що ринок праці постійно зазнає змін, саме тому в ДСЗ запроваджено новий сайт з електронними кабінетами для роботодавців та шукачів роботи. Наразі сайтом скористались 1,1 млн.осіб, вже створено 87 500 електронних кабінетів шукача роботи та 93 100 електронних кабінетів роботодавця. Бажаємо успіхів усім громадянам у підкоренні нових  кар’єрних вершин!

Ми об’єднали в команді професійних програмістів та фахівців з управління процесами, ресурсами та ризиками. 
 

© 2008-2018 IQusion

Intecracy Group

Компанія IQusion входить до консорціуму Intecracy Group — великого об’єднання IT-компаній на ринку Східної Європи. Завдяки цьому ми здатні реалізовувати проекти будь-якої складності.

Клієнти

Серед постійних клієнтів компанії IQusion — міністерства та відомства України, державні підприємства, провідні банки та страхові компанії, а також великі промислові підприємства.