Проекти IQusion

Єдине соціальне середовище зайнятості

ЗАМОВНИК:

Державна служба зайнятості

Галузь:

Соціальна політика України

Сектор:

Посередництво на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи

Рік:

2017

Загальний опис

Державна служба зайнятості (далі – ДСЗ) – централізована система державних установ, головною задачею якої є підтримка безробітних та сприяння пошуку підходящої роботи, а для роботодавців – надання послуг з добору працівників.

«Єдине соціальне середовище зайнятості» – державний портал для надання адресної інформаційної допомоги громадянам та створення комфортних умов як для розвитку компаній, так і для реалізації безробітним свого потенціалу. З допомогою функцій Єдиного середовища роботодавці можуть запропонувати вакансії, а громадяни здійснити пошук роботи. Крім того, на порталі оприлюднена інформація щодо роботи Державної служби зайнятості, що підвищує інформованість суспільства про ситуацію на ринку праці України.

Поставлене завдання

ДСЗ поставила перед собою за мету надавати ще більш якісну адресну допомогу громадянам та створити комфортні умови як для розвитку компаній, так і для реалізації безробітним свого потенціалу. Крім цього, частина веб-сайту повинна надавати можливості пошуку вакансій, резюме, проходження опитувань тощо незалежно від стану авторизації на веб-сайті.

З метою організації єдиного інформаційного простору в частині професійної орієнтації осіб необхідно було забезпечити інтеграцію електронного кабінету користувача з вже існуючою Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри.

Адміністратори повинні забезпечувати наповнення сайту корисною інформацією для відвідувачів всіх категорій, а також  портал повинен містити контактну інформацію центрів зайнятості.

Рішення

Спеціалісти «Айкюжн ІТ» підійшли до поставленого завдання надзвичайно ретельно та, попередньо дослідивши питання в галузі пошуку і надання роботи, реалізували ефективний веб-портал з надання соціальних послуг у сфері зайнятості.

Гнучка система керування контентом (CMS/CMF) веб-порталу, дозволяє адміністраторам знаходити, управляти і структурувати зміст, незалежно від його розміру та формату.

Забезпечена інтеграція з централізованою базою даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи служби зайнятості України, що створює можливість здійснювати пошук роботи або працівників за необхідними критеріями за найбільш повною та актуальною офіційною базою даних ринку праці України.

У межах Єдиного соціального середовища зайнятості працюють:

  • Електронний кабінет користувача (шукача роботи або безробітної особи),  за допомогою якого  надається можливість розташувати та керувати своїми резюме на веб-сайті без відвідування центру зайнятості, отримувати інформацію щодо наданих послуг за посередництвом державної служби зайнятості (за умови відповідної реєстрації). Зокрема, в результаті конструктивної взаємодії фахівців «Айкюжн ІТ» з розробниками Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри надано можливість ініціювати проходження он-лайн тесту на Платформі з Електронного кабінету, та зафіксувати у Кабінеті результат проходження тесту для консолідації всіх професійних даних по особі.
  • Електронний кабінет роботодавця де забезпечено можливість подачі звітності з накладанням ЕЦП, безкоштовно розміщати на веб-сайті вакансії та багато іншого. 

Візуалізація показників діяльності служби реалізована у вигляді температурної мапи у розрізі областей, що дозволяє легко, швидко та зручно відображати статистичні дані.

Для кожного регіону функціонує персональна сторінка веб-порталу, зі збереженням всієї функціональності порталу та кабінетів.

Кінцевий результат

Після впровадження сучасного сайту, у Єдиній централізованій базі даних кількість вакансій зросла на 10%, що в свою чергу знизило показник рівня безробіття та сприяло оперативному працевлаштуванню шукачів роботи.

Ми об’єднали в команді професійних програмістів та фахівців з управління процесами, ресурсами та ризиками. 
 

© 2008-2018 IQusion

Intecracy Group

Компанія IQusion входить до консорціуму Intecracy Group — великого об’єднання IT-компаній на ринку Східної Європи. Завдяки цьому ми здатні реалізовувати проекти будь-якої складності.

Клієнти

Серед постійних клієнтів компанії IQusion — міністерства та відомства України, державні підприємства, провідні банки та страхові компанії, а також великі промислові підприємства.