IQusion IT стала учасником Презентації проекту Концепції інформатизації охорони здоров’я України

4 червня 2019 р. компанія IQusion IT стала учасником Презентації проекту Концепції інформатизації охорони здоров’я України. Організаторами презентаціє були iHUB, Національна стратегія електронної охорони здоров’я УкраїниГО “Платформа Здоров’я”, та IТ Ukraine Association.

Наша команда активно підтримує розвиток електронних послуг та онлайн сервісів в Україні. Ми реалізуємо проекти з розроблення прикладного програмного забезпечення сучасних інформаційних систем для багатьох державних структур.

Сьогодні Україна має всі можливості та ресурси, щоб перевершити у розвитку інформатизації системи охорони здоров’я багато розвинених країн. 

Мета Концепції інформатизації охорони здоров’я України полягає у:

  • забезпеченні наявності своєчасної та достовірної інформації для державних інституцій, що беруть участь в управлінні системою охорони здоров’я, використання переваг обробки великих обсягів даних та інтелектуальних систем для прогнозування потреб охорони здоров’я, планування ресурсів в галузі;
  • забезпеченні інструментами для реалізації трансформації фінансування охорони здоров’я, зокрема, Національної служби здоров’я України;
  • наданні достовірної інформації в необхідному обсязі, в потрібному місці, в потрібний час для учасників системи охорони здоров’я – пацієнтам, лікарям, фармацевтам, науковцям;
  • підвищенні ефективності праці лікарів, якості медичних послуг завдяки удосконаленню робочих процесів за допомогою ІТ-технологій, впровадження систем підтримки клінічних рішень;
  • залученні пацієнта до піклування про власне здоров’я, контролі якості отриманих медичних послуг за рахунок надання доступу до власних медичних даних та розпорядження ними.

Тепер Міністерством охорони здоров’я України для громадського обговорення пропонується проект розпорядження КМУ «Про схвалення Концепції інформатизації охорони здоров’я України». Цей проект та всі супровідні документи до нього оприлюднені наофіційному веб-сайті МОЗ www.moz.gov.ua. Обговорюватиметься проект протягом місяця з моменту оприлюднення, до 3 липня 2019 р. Всі пропозиції та зауваження надсилаються до МОЗ за адресою: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7.

#eHealth #eHealthInUA #eHealthStrategy

Ми об’єднали в команді професійних програмістів та фахівців з управління процесами, ресурсами та ризиками. 
 

© 2008-2018 IQusion
03142, м. Київ, вул. В. Стуса, б. 35-37

Intecracy Group

Компанія IQusion входить до консорціуму Intecracy Group — великого об’єднання IT-компаній на ринку Східної Європи. Завдяки цьому ми здатні реалізовувати проекти будь-якої складності.

Клієнти

Серед постійних клієнтів компанії IQusion — міністерства та відомства України, державні підприємства, провідні банки та страхові компанії, а також великі промислові підприємства.