ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Електронний документообіг

Ми пропонуємо комплексне програмне рішення для створення систем управління документами та автоматизації ділових процесів. Наша розробка дозволяє забезпечити своєчасний і зручний доступ до корпоративної інформації, структурувати і підвищити ефективність взаємодії співробітників.

Автоматизація бізнес-процесів

Дуже часто для підвищення ефективності роботи підприємства, команди, підвищення контролю керівник стикається з необхідністю автоматизації всього робочого процесу. Ми маємо величезний досвід для різних галузей бізнесу. У нас є безліч готових рішень, які ми вже впровадили і готові зробити для вас, враховуючи специфіку вашого підприємства.

Розробка софту на замовлення

IQusion пропонує послуги з розробки програмного забезпечення, включаючи весь цикл розробки додатків, починаючи з постановки бізнес завдання та збору вимог і закінчуючи розгортанням системи, передачею знань і технічною підтримкою. У IQusion є досвід з розробки ПЗ на замовлення для проектів всеукраїнського масштабу.

Системи захисту інформації

07.07.2010 р. компанія отримала Ліцензію Серії АВ № 527380 Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на розробку, виробництво, використання, експлуатацію, сертифікаційні випробування, тематичні дослідження, експертизу, ввезення, вивезення криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису), торгівлі криптосистемами і засобами криптографічного захисту інформації.

Автоматизація бухобліку

Система забезпечує комплексну автоматизацію всіх розділів бухгалтерського та податкового обліку, оперативний облік, аналіз та контроль фінансової діяльності підприємства, а також формування звітності відповідно до законодавства, національних та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку. 
Система Megapolis ™. Бухгалтерія відкрита для розвитку та супроводження спеціалістами замовника.

Корпоративні системи

Реалізуючи всі необхідні зв’язки між наявними системами, ми, поряд зі створенням єдиного інформаційного середовища управління компанією, організуємо ефективну, надійну і послідовну взаємодію між усіма наявними додатками і підготуємо платформу подальшого розвитку інтеграції відповідно до потреб Вашого бізнесу. Ми пропонуємо Вам свої знання і досвід в галузі системної інтеграції і готові гарантувати успішний результат реалізації наших проектів.

ITC-консалтинг

ITC-Консалтинг (IT-консалтинг) — проектно-орієнтована діяльність, пов’язана з інформаційною підтримкою бізнес-процесів, яка дозволяє дати незалежну експертну оцінку ефективності використання інформаційних технологій (ІТ), що дозволяють робити бізнес більш наочним, більш керованим та прогнозованим.

ITC-аутсорсинг

Аутсорсинг (Outsourcing) – передача компанією частини її завдань або процесів (функцій) стороннім виконавцям на умовах субпідряду. Послуга по ІТ-аутсорсингу (ITC-аутсорсинг) від IQusion дозволяє підприємствам і організаціям значно зменшити свої витрати на ІТ без втрати якості.

Internet-проекти

Компанія IQusion пропонує весь спектр Інтернет-продуктів: від Web-дизайну до промислових рішень «під ключ» будь-якого ступеня складності для державних установ, підприємств, банків, страхових та інвестиційних компаній, будь-яких тематичних та інформаційних подій.